Zaproszenie na Odpust Parafialny

9 sierpnia nasza parafia będzie przeżywała swoją najważniejszą w całym roku Uroczystość Odpustową z racji wspomnienia Św. Maksymiliana Marii Kolbego. Z tej okazji przybędzie do naszej wspólnoty, duchowy brat naszego patrona, franciszkanin konwentualny o.Damian Basarab, który przybliży nam wyjątkowość i wielkość św. Maksymiliana. W tym dniu oczy Boga będą skierowane w sposób szczególny na nasza świątynie gdzie przez wstawiennictwo naszego Świętego możemy wyprosić wyjątkowe łaski dla siebie i naszych bliskich. Msze św o godz. 8.00; 9.30 (suma parafialna), 11.30 i 18.00. Poprzez wasze profile -udostępnienia, pragniemy zaprosić do skorzystania z wyjątkowych darów i zanurzenia serc w Miłości i Świętości św. Maksymiliana.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *