Stroje Rowerowe

Nasza parafia jest organizatorem różnych religijnych rowerowych wypraw: Ekstremalna Rowerowa Droga Krzyżowa , Rowerowy Różaniec, itp. Postanowiliśmy przygotować dla osób biorących udział w naszych rowerowych akcjach profesjonalne stroje z logiem Kościółka 24h oraz naszego miasta Skarszewy. Dzięki temu we wielu zakątkach będziemy promować nasze miasto. Zainteresowanie wykazały osoby z Gdańska, Gdyni, Tczewa, Pszczółek, Starogardu Gd., Gniewu, Jabłowa, Kolory fluo maja poprawić bezpieczeństwo rowerzystów na drogach. Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym mogliśmy dofinansować produkcje profesjonalnych strojów ( bluzy z długim i krótkim rękawem ), wykonanych przez firmę ubierającą Polski Związek Kolarstwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *