Ogłoszenia Parafialne

V Niedziela Zwykła – 9 luty 2020

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na rzecz iluminacji wieży kościoła

W wtorek będziemy wspominali wspomnienie MB Lourdes, obchodząc Światowy Dzień Chorego. W tym dniu zapraszamy wszystkich cierpiących na choroby cielesne i duchowe, na wspólne modlitwy i obrzęd namaszczenia chorych.

W środę zapraszamy czcicieli Matki Bożej o godz.16.45 na Godzinki ku czci NMP i Nowennę Nieustanną.

W czwartek po Mszy św., spotkanie z osobami przygotowywującymi się do sakramentu bierzmowania. Gdyby ktoś z jakich powodów nie otrzymał tego sakramentu, a obecnie dorósł takiej decyzji, prosimy o kontakt z kapłanami. W tym roku bierzmowanie 21 maja.

W piątek o godz.16.45 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji chorych

W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na remont naszej katedry- Matki wszystkich kościołów w naszej diecezji.

Można nabyć nowy nr gazety diecezjalnej Pielgrzym

Zachęcamy do przekazywania 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Droga, która następnie pomoże nam zorganizować wakacyjny wyjazd dla skarszewskich dzieci. Szczegóły na stronie parafialnej i fb oraz w najbliższej gazetce parafialnej.

Parafia Św. Andrzeja Boboli w Swarożynie zaprasza od 26 kwietnia do 6 maja na wyjątkową Pielgrzymkę do Włoch. Bardzo bogata oferta pielgrzymkowa: oprócz Wiecznego Miasta, w planie zwiedzanie Monte Casino, wizyta przy grobie Św. Rity, Św. Franciszka, O. Pio. Szczegóły na plakatach w gablotach i stronie parafialnej.