Niedziela Miłosierdzia Bożego

19 kwietnia 2020

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia. O godzinie 15.00 odprawimy w intencji ustania pandemii i naszej ochrony przed korornoawirusem  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Od poniedziałku zgodnie z nowym rozporządzeniem, PODCZAS LITURGII BĘDZIE MOGŁO UCZESTNICZYĆ 60 OSÓB, pod warunkiem że będą miały te osoby zasłonięte usta i nos.

We wtorek,  w sposób szczególny będziemy zawierzać św. Józefowi nasze miejsca pracy oraz wszystkich dobrodziejów spieszącym naszej wspólnocie swoją pomocą.

W środę o godz.16.45 Godzinki ku czci NMP i Nowenna Nieustanna

W czwartek po Mszy św. oddamy przed Najświętszym Sakramentem cześć Duchowi Św., który ożywia naszą wiarę i dokonuje przemiany naszych myśli i serc.

W piątek od godz.16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz.16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia

W przyszłą niedzielę o godz.14.00 Msza św. w Rycie Trydenckim

W tym tygodniu odnowiono betonowe słupy na których stoją filary chóru i kościoła.

Zamontowano iluminację wieży kościoła, jest to dar od dzieci pierwszokomunijnych. Zamontowano kolce na ptaki, które zabrudzały elewację oraz naprawiono drewniane rolety w oknach na wieży

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym okresie okazują swoją troskę o nasz kościół. To wasze ofiary są najpiękniejszym dowodem jak ważna dla każdego z was jest nasza parafia. Dziękujemy.

Termin I Komunii Św. został przełożony na 20 września.

W poniedziałek o godz.11.00 +pogrzeb JANINY SZCZECIŃSKIEJ. W intencji zmarłych z naszych rodzin i dusz czyśćcowych- Dobry Jezu….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *