Beatyfikacja bł. Elżbiety Czackiej i bł. Stefana Wyszyńskiego

Nasza parafia uczestniczyła w beatyfikacji 2 polskich świętych: s. Elżbiety Czackiej i kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nasze przygotowania rozpoczęliśmy od wizyty w Ośrodku dla Niewidomych, który założyła i pracowała nasza święta. Następnie udaliśmy się do grobu bł. Jerzego Popiełuszki i odwiedziliśmy sarkofag kardynała tysiąclecia. Ostatnim przystankiem był Niepokalanów, miejsce życia naszego świętego patrona naszej parafii. Uroczystość beatyfikacyjną przeżywaliśmy przy samym grobie bł. s Elżbiety Czackiej i kościele gdzie formowała swoje serce do świętości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *