TRIDUUM PASCHALNE I WIELKANOC

Ø Wielki Czwartek – Dzień ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa i Eucharystii. Uroczystą Mszę św. Wieczerzy Pańskiej rozpoczniemy o godz. 18.00. Adoracja w ciemnicy do godz. 24.00. Przygotowano specjalny grafik ulic i grup. Wywieszony na tablicy ogłoszeń.

Ø Wielki Piątek. Dzień ścisłego postu i wyciszenia. Liturgię Męki Pańskiej z adoracją krzyża rozpoczniemy o godz.18.00. Tego dnia rozpoczniemy nowennę do Miłosierdzia Bożego, która potrwa do 2 Niedzieli Zmartwychwstania. Po liturgii odśpiewamy 3 części Gorzkich Zali. Adoracja do godz.24.00.

Ø Wielka Sobota. Otwarcie kościoła od godz.9.00. Święcenie pokarmów o godz.10.00;11.00;12.00;13.00 i 15.00.O tej godzinie odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas święcenia będzie okazja do złożenia darów żywnościowych na paczki dla naszych podopiecznych, których dokarmiamy cały rok. Będzie to okazja do przekazania skarbonek wielkopostnych na Caritas.

Ø Uroczystości Wielkiej Nocy. Rozpoczniemy o godz.20.00. Prosimy o przyniesienie świec. Po Mszy uroczysta procesja Rezurekcyjna.

Ø Niedziela Zmartwychwstania Msze św. 8.00 ( z procesją rezurekcyjną) 9.30 i 11.30. Nie ma Mszy o godz.18.00

Ø II Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. jak w porządku niedzielnym. Tego dnia zbiórka na szkolnictwo katolickie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *